Dantel Sanatı

Son teknoloji Karl Mayer makinelerini kullanarak iç ve dış giyime yönelik dantel ve örgü kumaşlar üreten Nurel Tekstil’e bağlı Jade Lace 2006 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli bir hizmet sunma mücadelemize hâlâ devam ediyor ve rekabetçi fiyatlara sahip yüksek kaliteli ürünlerimizi Türkiye ve 30’dan fazla ülkede yer alan müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Yönetim ilkelerine, kurumsal ve sosyal sorumluluklarına sıkı sıkıya bağlı olan Jade Lace insan kaynaklarına da azami ölçüde önem verir. Yüksek kalitedeki yönetim kadrosu ve teknisyenleri ile Jade Lace ürün tasarımından geliştirilmesine ve üretiminden pazarlamasına kadar toplam kalite kontrol sistemini en iyi şekilde kullanır. Geleneksel bilgi birikimini teknoloji ile birleştiren Jade Lace kaliteli dantel malzemeleri garanti eder.

Tasarım, AR-GE ve satış departmanları, Jade Lace ürünlerini iç ve uluslararası piyasadaki müşterilerine yenilikçi ve tutarlı bir yaklaşım ile sunar. Yenilikçi ve hızla büyüyen bir başarı ruhuna sahip Jade Lace; bünyesindeki iplik üretimi, örme ve boyahane aşamaları ile de kaliteli ürünlere, zamanında teslimata, hizmet kalitesine ve üst düzey iş yönetimine kendini adamaya devam ediyor.